Usługi spawalnicze wykonywane w naszym zakładzie to nie tylko gwarancja jakości i wytrzymałości, ale też bezpieczeństwa! Klienci, dla których spawamy różnego rodzaju elementy, mają pewność, że są one odporne i nie ulegną rozpadowi pod wpływem sił mechanicznych. Przeprowadzane są zgodnie z wszelkimi przepisami i normami bezpieczeństwa, a nad przebiegiem prac czuwa koordynator. Wykonujemy zlecenia na podstawie dokumentacji przygotowanej przez klienta lub jeśli projekt tego wymaga – sporządzamy je samodzielnie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt pozwalający na precyzyjne przeprowadzanie wszelkich prac spawalniczych.

Łączymy elementy takie jak części systemów wyposażenia hal i linii produkcyjnych (m.in. regały stalowe, ramy wykorzystywane do produkcji urządzeń mechanicznych), akcesoria meblowe i dekoracyjne (podstawy i nogi do stołów, ramy krzeseł i regałów, lampy), a także elementy wykorzystywane w branży medycznej. Spawamy głównie stal nierdzewną i konstrukcyjną, ale mamy też doświadczenie w obróbce aluminium.

Usługi spawalnicze - JB Stahl Metallbau

Certyfikowane usługi spawalnicze

PN EN 1090-1 EXC3
EN ISO 3834-2
ISO 9001:2015

JB Stahl Metallbau - konstrukcje stalowe

Usługi spawalnicze mają to do siebie, że najistotniejszym czynnikiem warunkującym wysoką jakość jest pewna ręka dobrego fachowca. Zarówno spawanie metodą TIG, jak i spawanie metodą MIG/MAG w naszej firmie, przeprowadzane jest przez pracowników z dużym doświadczeniem, którzy ciągle doskonalą swoje możliwości, uczestnicząc w kursach podnoszących ich kwalifikacje.

Jakość usług spawalniczych

Trwałość to jedno, a estetyka to drugie – u nas się to nie wyklucza! Dzięki wyspecjalizowanym i doświadczonym fachowcom zachowujemy wysoką jakość połączeń zarówno pod względem wytrzymałości, jak i estetyki.

Dbamy o terminowość i profesjonalną obsługę. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących współpracy zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Zobacz także …

Konstrukcje stalowe
Hale pod klucz